E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi

Ticari faaliyetinizin sürdürülebilirliğini ve güvenilirliğini artırmaya yardımcı olan E-ticaret entegrasyon hizmetleri ile web sitenizi diğer pazar yerlerine entegre ederek, firmanıza zaman ve

maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kargo Altyapısı Entegrasyonu

Kargo entegrasyonu, siparişlerin gönderi bilgileri ile kargo barkodunun otomatik oluşmasını sağlayan ve işlemlerinizi kolaylaştıran, bu sayede ürün paketleme sürecini de hızlandıran bir uygulamadır.

Ödeme Altyapısı Entegrasyonu

Kredi kartı, banka kartı, havale, EFT, kapıda ödeme gibi en sık kullanılan ödeme yöntemlerinin e-ticaret sitenizin ödeme sistemleri ile uyumlu hale getiren bir uygulamadır.

E-Fatura Entegrasyonu

E-Fatura; faturalarınızı dijital ortama taşıyarak, ödeme ve tahsilat süreçlerinizde hızınızı ve veriminizi artırmaya, maliyetlerinizi de azaltarak tasarruf sağlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

Özelleştirilebilir Tasarım

Özelleştirilebilir temalarla, e-ticaret mağazanızın tasarımını istediğiniz şekilde dizayn edebilmenizi sağlayan bir uygulamadır.

E-ticaret Web Sitesi Kimler Yaptırmalı?

İnternet üzerinde ürün veya hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek isteyen firma sahipleri; E-Ticaret web sitesi yaptırmalıdır. Günümüz dünyasında, her işin internet üzerinden gerçekleştiği gerçeği ile elektronik ticaret; bütün firmalar için neredeyse gereklilik haline gelmiştir. Ürün veya hizmetlerini e-ticaret web sitesi ile geniş kitlelere ulaştırmak isteyen herkesin yolu bu web site tasarımlarından geçmelidir.

E-Ticaret Web Sitesi Neden Önemlidir ve Niçin Yapılmalıdır?

İnternet kullanımının gün geçtikçe artması ve tüketici alışkanlığının online alışveriş olarak değişmesiyle birlikte e-Ticaret web sitesinin önemi oldukça büyük bir yere sahiptir. Günümüz dijital dünyasının en büyük ticaret hacmine sahip olan bu web siteleri; büyümek ve gelişmek isteyen birçok firma tarafından yapılması gerekmektedir. Tüketici satın alma davranışlarına yönelik yapılan araştırmalarda; Tüketicilerin %70’inin kötü web sitelerinde ne kadar istediği ürün veya kampanya olsa da satın almadığı gözükmektedir. Bu nedenle, bu web siteleri tasarlanırken, kullanıcı odaklı olması halinde firmaları başarıya götürecektir.

Diğer Hizmetlerimiz