Marka Kimliği Yönetim Hizmetleri

Marka Kimliği Yönetim Hizmetleri
Etkili bir marka kimliği oluşturmanın sırrı, markanın logosu, renkleri ve sloganı ile verdiği mesajların içerisinde gizlidir.  Özgün bir marka oluşturabilmenin yolu ise, markanın hedef kitlesine nasıl ulaşmak istediğinden geçer. Yüzlerce firmaya marka kimliği danışmanlığı veren ekibimiz ile, markanızı sıfırdan yaratıyor ya da mevcut markanızı daha etkili hale getiriyoruz. 

Marka Logo Tasarımı
Markanızı ve kültürünüzü en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımları yapıyoruz.

Renk Paletleri Tasarımı
Markanızın ruhunu yansıtan, hedef kitlenize uygun renkleri seçerek kurumsal renk paletlerinizi tasarlıyoruz.

Slogan Keşfi
Markanızın amaç ve araçlarını genel olarak tanımlayan akılda kalıcı sloganlar üretiyoruz.

Marka Kimliği Seti
Oluşturulan markanıza ait, sosyal medya, web siteleri ve dijital ortamlarda kullanabileceğiz tasarım setleri hazırlıyoruz.

Marka Kimliği Yönetimi Kimler Yaptırmalı?
Dijital dünyanın yoğun piyasa rekabetinden dolayı bilinir olmak, güven algısı yaratmak ve ürün veya hizmetlerini geniş kitlelere tanıtmak isteyen markaların; Marka kimliği yönetimi yaptırmalıdır. Marka kimliği yönetimi sayesinde firmanın logo, slogan gibi birçok unsur; markanın kültürüne, vizyon ve misyonuna yönelik hazırlanır. Böylece, marka bir isimden çok kimliği olan bir varlık olarak görülür. Kimliği olan bir marka, daha çok tüketici tarafından ilgi çeker ve dönüşüm oranları da doğru orantıda yüksek olur. 

Marka Kimliği Yönetimi Neden Önemlidir ve Niçin Yapılmalıdır
Günümüz piyasa rekabetinde öne çıkmak, eskiye oranla daha zor bir hal almıştır. Dijitalleşmenin beraberinde getirdiği çevrimiçi ticaret başta olmak üzere, yeni faaliyet gösteren firmaların işleyiş sağlayabilmesi için tanınması gerekir. Marka kimliği yönetimi bu sürecin temelinin atılması için yapılan bir çalışma modelidir ve bu nedenle oldukça önemlidir. Tüketici alışkanlıklarına bakıldığında; bir firmanın ilk başta özgün, akılda kalıcı logosu ve sloganı olması beklenir. Marka kimliği yönetimi tüm bu sürecin başarılı bir şekilde oluşmasını sağlamasından dolayı önemlidir. Bir markayı marka yapan şey kimliğidir ve bu kimlik hedef kitle içerisinde olan veya olmayan herkesin bileceği tek unsurdur. Profesyonel bir marka kimliğine sahip olmak bu nedenle oldukça gereklidir.

Marka Kimliği Yönetimi Neler Yapıyoruz?
Markanız için kültürünüzü en iyi şekilde yansıtacak, akılda kalıcı logonuzu tasarlıyoruz. Markanız için etkili, akılda kalıcı, amaç ve araçları en iyi şekilde tanımlayacak slogan çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Marka ruhunuzu yansıtacak ve hedef kitlenize uygun renkleri seçerek; kurumsal renk paletinizi hazırlıyoruz. Marka kimliği yönetimi ile oluşturulan bütün unsurları tüm dijital ortamlarda kullanabilmeniz için set haline getirerek; sizlere sunuyoruz.

Matbu Grafik Tasarım Hizmetlerimize de Gözatmak İster misiniz ?
Firmanızın, matbu tasarımlarından, dijital ortamda bulunan  grafiklerine kadar olan tüm çalışmaları, baskıya ve yayınlamaya hazır halde tasarlayarak, bu yöndeki ihtiyaçları hızlıca ortadan kaldırıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz