Seo Çalışması

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Danışmanlığı

Arama motorlarında üst sıralara yerleşmeyi amaçlayan tüm kişi ve kurumlara, SEO danışmanlığı hizmetimizden faydalanmasını öneriyoruz. Google, Yandex ve diğer arama motorlarında başarılı sıralama elde etmek ve görünürlüğünüzü artırmak SEO hizmeti ile mümkündür. Dijital dünyada varlığınızı iyileştirmek için SEO danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Site İçi SEO Çalışması

Web sitesi içerisinde bulunan başlıkları, içerikleri SEO teknik kurallarına göre yeniden yapılandırıyoruz.

Site Dışı SEO Çalışması

Web sitesinin dış trafiğini artırabilmek adına, backlink çalışmaları yapıyoruz.

Web Sitesi Optimizasyonu

Web sitesinin açılış hızından, sitede kullanılan CSS (Cascading Style Sheets) ve Java Script dosyalarının optimizasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Görsel Optimizasyonu

Web sitesi içerisinde bulunan tüm görsellerin, SEO temelli teknik optimize işlemlerini yapıyoruz.

SEO Danışmanlığı Neleri Kapsar?

SEO danışmanlığı hizmeti kapsamında site içi Seo ve site dışı Seo olacak şekilde iki ana başlık üzerinden ilerleme alınmaktadır. Öncelik site içi Seo işlemleri olmakla birlikte ilgili site ve anahtar kelime iyileştirmeleri gerçekleştirilerek web sitesinin Seo için daha optimize hale gelmesi hedeflenmektedir. Yapılan iyileştirmeler doğrultusunda site dışı Seo çalışmaları ile web sitesi ilgili anahtar kelimeler doğrultusunda desteklenir.

Site İçi SEO Çalışması

Site içi SEO hizmeti kapsamında, Web sitesi içerisinde bulunan başlıkları, içerikleri ve görselleri SEO teknik kurallarına göre yeniden düzenliyoruz.

Sayfa başlık & açıklama kontrolleri

H Etiket kontrolleri

Yazım hatalarının düzeltilmesi

Anahtar kelime çalışması

Görsel tanımlamaları

Site hız optimizasyonları

Site Dışı SEO Çalışması

Site dışı SEO çalışmaları kapsamında anahtar kelimeler doğrultusunda backlink inşası oluşturulur ve web sitesi ilgili kelimeler ile dış kaynaklar aracılığı ile desteklenir.

Paravan blog çalışmaları

Sosyal imlemeler

Google My Business

Backlink çalışmaları

Web Sitesi Optimizasyonu

Web site açılış hızının iyileştirilmesi, sitede kullanılan CSS ve Java Script dosyalarının optimizasyonları gibi çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Görsel Optimizasyon

Web sitesi içerisinde bulunan tüm görsellerin optimizasyonu, SEO uyumlu hale gelmesi için gerekli teknik işlemlerin yapılması.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Alın

Kurumsal Seo danışmanlığı hizmetimizi alarak dijital dünyada öne çıkan diğer firmalar gibi portfolyomuzda yer alabilirsiniz. Kurumsal SEO Danışmanlığı alarak markanızı dijital dünyada ön plana çıkarabilirsiniz. Vermiş olduğunuz hizmetlerin arama motorlarında görünür olması ve hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilmeniz için ilgili SEO çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

SEO Çalışması Fiyatları

Siz de arama motorlarında görünür olmak ve web site trafiğinizi artırmak ister misiniz? SEO çalışması fiyatları ve SEO hizmeti hakkında kapsamlı bilgi için, iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. SEO çalışması fiyatları sizlerin taleplerine ve yapılacak çalışmalara göre değişiklik göstermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz