StartUp Dijital İhtiyaç Paketleri

Start-Up Dijital İhtiyaç Paketleri
Ürün veya hizmetlerini geliştirmeye yeni başlamış Startup’ların, web tasarımdan, marka kimliğine, grafik tasarımdan dijital pazarlamaya kadar pek çok hizmete ihtiyacı vardır. Tüm bunları tek bir yerden, daha etkin bir şekilde karşılayabilmek Startup’lar için oldukça önemlidir.

AYRINTILAR ;
Marka kimliği tasarımı hizmeti, bu link altında bulunan detayları kapsamaktadır. 
Web sitesi tasarımı hizmeti içerisinde alan adı ve hosting ihtiyaçları 1 yıl süreyle ücretsiz verilecektir. Web sitesi sayfa sınırı 20 sayfa ile sınırlandırılmakdır (blog içerikleri hariç ). Tasarım yayına alınmasının ardından 1 ay süreyle ücretsiz teknik destek hizmeti sağlanacak ve içerik yönetim sistemi için firmaya yönetim paneli temin edilecektir. E-ticaret siteleri bu hizmet kapsamı dışında değerlendirilmektedir. 
Sosyal medya hesaplarının açılması hizmeti Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin platformlarını kapsamaktadır. İlgili hesaplar firma özelinde açılarak, marka kimliği tasarımları yapılarak firmaya teslim edilemktedir. 
Sosyal medya yönetimi hizmeti aylık düzenli verilen hizmettir. 6 ay hizmet taahhütü ile sözleşme yapılmaktadır. Sosyal medya yönetim hizmeti detayları bu link üzerinden inceleyebilirsiniz.  (Sosyal medya yönetimi hizmeti Basic paket üzerinden verilecektir )
Dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti, aylık düzenli verilen hizmettir. 6 ay hizmet taahhütü ile sözleşme yapılmaktadır. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti detaylarını bu link üzerinden inceleyebilirsiniz.  (Dijital pazarlama danışmanlığı Basic paket üzerinden verilecektir)
Startup’ların seçmiş olduğu paket sonrasında, yapılan görüşmeye istinaden ihtiyaçlar ve yol haritası belirlenerek sözleşmeler hazırlanır. Sözleşme detaylarından hareketle, paket içerisindeki hizmetler, firmaya ilgili ekipler tarafından verilmeye başlar. 

Diğer Hizmetlerimiz