Video Tasarım Hizmetleri

Video Tasarım Hizmeti
Sizi öne çıkaracak video tasarım hizmetlerimizle,
çekmiş olduğunuz videoların tasarım ve düzenlemelerini yapıyoruz.

Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza göre 15 saniye, 60 saniye ve 1 dakika üzeri videolar hazırlayarak; markanızı çok daha hızlı ve verimli bir şekilde daha geniş kitlelere ulaştırmanıza olanak sağlıyoruz. Video reklamlarınızı 3 aşamada üretiyoruz;

Projeye Başlangıç
Tüm içerik ve görselleri sizden temin ederek video reklamınızı sizler için oluşturuyoruz.

Harika Proje Sonu
Kurgu, içerik, senaryolaştırma, seslendirme ve ihtiyaca göre çekim süreçlerini sizler için yöneterek markanız için eşsiz video reklamlar hazırlıyoruz.

Projeye Hazırlık
Stok video ve görsellerin bizim tarafımızdan sağlanmasını istiyorsanız bu içerikleri sizin için temin ediyor ve markanızın ihtiyacına göre son haline getiriyoruz.

Video Tasarım Hizmetlerini Kimler Tercih Etmelidir?
Video tasarım hizmetlerini dijital kanallarda video içeriklerle reklam vermek isteyen, ürün, hizmet ya da marka kimliğini video reklamlar kullanarak tanıtmak isteyen veya tanıtması gereken kişiler tercih etmelidir. Video tasarım hizmetlerinde, Youtube reklamlar için profesyonel olarak 15 saniye, 60 saniye ve 1 dakika üzeri videolar hazırlanmaktadır. Bu sayede kolaylıkla Youtube vb. platformlarda video reklamlar yayınlanabilir.

Video Reklamlar Neden Önemlidir ve Niçin Yapılmalıdır?
Video reklamlar günümüz dijital dünyasında en çok ilgi gören reklam içeriğidir. Geleneksel medya ve televizyon reklamcılığından aşina olunan bu reklam modeli hâlâ etkisini korumaktadır. Tanıtım filmleri, ürün inceleme ve daha birçok video içeriği özellikle Youtube gibi kanallarda oldukça ilgi görmektedir. Youtube gibi video içerik platformlarında yayınlanan video reklamların dönüşüm oranları daha etkili olduğu bilinir. Youtube reklamlar ile işletmesini tanıtmak, bilinirliği artırmak isteyen herkes için video reklamlar oldukça önemlidir ve yapılması gereken bir reklam modelidir.

Neler Yapıyoruz?
Tecrübeli ve dinamik ekibimizle ihtiyaçlarınıza yönelik, markanızı çok daha hızlı ve etkili bir şekilde dijital dünyada tanıtacak yüksek kalitede video reklamlar hazırlıyoruz. Kurgu, içerik, senaryolaştırma, seslendirme ve ihtiyacınıza göre çekim süreçlerini sizler için yönetiyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz